• Nowy

BARTOLI DUŻY KUFEREK A4 DO RĘKI VERA PELLE CZARNY GVP505N

225,00 zł
Brutto
Materiał
  • Skóra naturalna licowa
Wielkość
  • mieści A4
Cechy dodatkowe
  • kieszonka na telefon
  • nóżki ochronne
  • organizer
Ilość

MADE IN ITALY

VERA PELLE 

Bartoli Vera Pelle z naturalnej skóry licowej. Oryginalna włoska torba na ramię oraz do ręki. Dla kobiet wyrazistych i wiedzących czym jest szyk. Mieści format A4.

Elegancja i klasa dla wymagających kobiet. Produkt wysokiej jakości jaką zapewniają włoscy rzemieślnicy, nie tylko zwraca uwagę atrakcyjnym wyglądem. Daje mam komfort produktu dopracowanego w każdym detalu. Sztywna, gładka, najwyższej jakości skóra z lekkim połyskiem. Całość torebki zamykana jest na suwak.

Wnętrze składa się z obszernej komory dzielonej saszetką po środku. Komora dodatkowo po boku posiada kieszonkę na zamek, oraz drugą otwartą, która pomieści drobiazgi. Od spodu kuferek chronią metalowe nóżki. Solidny produkt na lata użytkowania. Bez względu na czas i modę – model Bartoli zawsze dobrze widziany.

WYMIARY TOREBKI :

Wysokość po środku : 24,5 cm

Wysokość boku : 27 cm

Szerokość u dołu : 36 cm

Szerokość u góry : 34 cm

Wysokość rączki : 20,5 cm

Szerokość spodu : 16 cm

VERA PELLE

GVP505N

Brak opinii

podobne produkty

Inne produkty często oglądane

„VERA PELLE”-dosłownie „prawdziwa skóra” jest znakiem jakości gwarantującym wysoką jakość skóry.

 

Aby skórę można było oznaczyć logiem „Vera Pelle” musi spełniać szereg specyficznych wymogów określonych włoskimi przepisami. Włoscy kuśnierze obrabiają skóry z dbałością, tak by uzyskać produkt, o którym marzą kobiety na całym świecie.

 

Ponadto torebki oferowane przez Nasz Sklep są również produkowane we Włoszech, co gwarantuje, nie tylko jakość skóry, ale przede wszystkim wysoką jakość wykonania.

do góry