• Nowy

LISTONOSZKA SKÓRZANA TOREBKA CHLEBAK ZŁOTE OKUCIA KWIATKI VP116KW

139,00 zł
Brutto
Materiał
  • Skóra naturalna
  • Skóra naturalna zamszowa
Wielkość
  • nie mieści A4
Cechy dodatkowe
  • kieszonka na telefon
Ilość

MADE IN ITALY

VERA PELLE TOREBKI BOMBA

VERA PELLE

Vera Pelle z naturalnej skóry najwyższej jakości.. Oryginalna włoska torebka, listonoszka na ramię. Złote okucia gwarantują modny, topowy model, który długo będzie się nosił. 

Elegancka i unikatowa dla wymagających kobiet.  Produkt wysokiej jakości jaką zapewniają włoscy rzemieślnicy, nie tylko zwraca uwagę atrakcyjnym wyglądem. Zapewnia komfort użytkowania na lata.

Listonoszka znakomicie sprawdza się w rockowym wydaniu jak i na co dzień z jeansami. Chlebak zamykana na zamek błyskawiczny i klapę z magnesem. Wnętrze wykończone przyjemnym materiałem. Dodatkowo kieszonka na zamek i telefon. Z tyłu mała kieszonka na suwak. Torebka jest na długim regulowanym pasku.

WYMIARY TOREBKI :

Wysokość : 20 cm

Szerokość u dołu : 23 cm

Szerokość u góry : 20 cm

Szerokość spodu : 6 cm 

Pasek do regulacji około 120 cm 

VERA PELLE

VP116KW

Brak opinii

podobne produkty

Inne produkty często oglądane

„VERA PELLE”-dosłownie „prawdziwa skóra” jest znakiem jakości gwarantującym wysoką jakość skóry.

 

Aby skórę można było oznaczyć logiem „Vera Pelle” musi spełniać szereg specyficznych wymogów określonych włoskimi przepisami. Włoscy kuśnierze obrabiają skóry z dbałością, tak by uzyskać produkt, o którym marzą kobiety na całym świecie.

 

Ponadto torebki oferowane przez Nasz Sklep są również produkowane we Włoszech, co gwarantuje, nie tylko jakość skóry, ale przede wszystkim wysoką jakość wykonania.

do góry