Każdy kupujący ma prawo odstąpić od umowy zakupu towaru w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy napisać oświadczenie i odesłać towar w stanie niezmienionym (BEZ ŚLADÓW UŻYTKOWANIA) z dowodem zakupu (faktura lub paragon).

Istnieje możliwość wymiany towaru, np. na inny kolor, model. Jeżeli wymieniany produkt ma inną cenę niż pierwszy zakup w zależności od wyboru różnica musi zostać wpłacona przez kupującego lub zostanie oddana klientowi. Jeżeli do wymiany dojdzie NIE z winy Sklepu, kupujący pokrywa koszty przesyłek. 

Towar prosimy starannie zapakować, aby chronić go przed uszkodzeniem w trakcie transportu (najlepiej w ten sam sposób jak zostało to zrobione przez nas).

Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący.

 

Zwracany towar należy przesłać na adres:

RAMONI

ul.Skośna 7/64 

43-300 Bielsko-Biała 

Zwrot pieniędzy nastąpi w terminie do 14 dni od daty przyjęcia towaru. Należność zostanie przekazana Klientowi przelewem na wskazane konto bankowe.

Sklep nie przyjmuje przesyłek zwrotnych za pobraniem.

„VERA PELLE”-dosłownie „prawdziwa skóra” jest znakiem jakości gwarantującym wysoką jakość skóry.

 

Aby skórę można było oznaczyć logiem „Vera Pelle” musi spełniać szereg specyficznych wymogów określonych włoskimi przepisami. Włoscy kuśnierze obrabiają skóry z dbałością, tak by uzyskać produkt, o którym marzą kobiety na całym świecie.

 

Ponadto torebki oferowane przez Nasz Sklep są również produkowane we Włoszech, co gwarantuje, nie tylko jakość skóry, ale przede wszystkim wysoką jakość wykonania.

do góry