Sklep internetowy www.cozaskora.pl jest prowadzony przez firmę:

RAMONI Bartosz Mokrzycki

Ul. Skośna 7/64

43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472092058

REGON: 242907089

 

Jakość naszych produktów tworzymy w oparciu o rzetelnych producentów. Staramy się, by każdy znalazł coś dla siebie. Dlatego też proponujemy duży wybór wśród fasonów, wielkości, kolorów. Oferujemy torebki ze skóry naturalnej, modny i nieodłączny dodatek do wielu stylizacji. Jeżeli mają Państwo dość twardej ekoskóry, która szybko ulega zniszczeniu to jesteście Państwo we właściwym miejscu. Osoby które poznały się na jakości wyrobów od włoskich rzemieślników, znajdą w naszym asortymencie torebki modne, klasyczne, praktyczne, na wyjście, na co dzień czy na zakupy. Doświadczenie, którym dysponujemy w sprzedaży oraz w kontakcie z Klientem pozwala nam na realizacji misji, której się podjęliśmy.

 

Jako cel obraliśmy dostarczenie Państwu najwyższej jakości produktów galanterii skórzanej prosto z Włoch. Nie bez powodu Włochy określane są jako jedna z kolebek mody(wszystko na najwyższym poziomie oraz z najlepszych materiałów). Robimy wszystko, aby bez przerwy realizować swoją misję, rozwijając się dla Państwa. Nasz asortyment nieustannie wzbogacamy o starannie wyselekcjonowane produkty najlepszych producentów. Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzacie.

 

Jeżeli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Z pewnością udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania.

„VERA PELLE”-dosłownie „prawdziwa skóra” jest znakiem jakości gwarantującym wysoką jakość skóry.

 

Aby skórę można było oznaczyć logiem „Vera Pelle” musi spełniać szereg specyficznych wymogów określonych włoskimi przepisami. Włoscy kuśnierze obrabiają skóry z dbałością, tak by uzyskać produkt, o którym marzą kobiety na całym świecie.

 

Ponadto torebki oferowane przez Nasz Sklep są również produkowane we Włoszech, co gwarantuje, nie tylko jakość skóry, ale przede wszystkim wysoką jakość wykonania.

do góry